Gomat 235/60/18 te dimrit

Shitet nga: gom 15 Nën 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat 235/60/18 te dimrit te ardhura nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim