Gomat M+S 13

Shitet nga: emin 11 Tet 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat 13tshe n gjendje t mir t katertat njejt me gjith bandasha. Kontakto dhe ne Viber +37744539377
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim