Gomat Michellin 195/65/15 jane të veres

Shitet nga: Shpetim 12 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e veres me dimensione 195/65/15 jane shum te mira te firmes Michellin nuk i kisha shit po spo kom ku mi majt pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim