Gomat dhe fellnet e mercedesit

Shitet nga: Mustaf 21 Pri 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet bashk me goma 16 per mercedes per me shum konakto ne telefon 044292535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim