Gomat dhe fellnet r14

Shitet nga: arben 09 Tet 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes shum lir se nuk me duhen jan me garancion qe nuk dridhin aspak gomat i kan te mira siq shihen ne foto per info (viber) +37744789125
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim