Gomat dimrit 205 55 r16 m+s

Shitet nga: Ximi 11 Tet 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma te perdorura vetem nje dimer jon shum pak te perdorura sum te mira jon 205 55 r16 coll m+s per dimer bajn per te gjitha veturat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim