Gomat e dimrit me bandash ose pa

Shitet nga: fatmir 10 Nën 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat e dimrit MS 15 coll 2+2 mishelin dhe super grip7 hp,modeli 195/55/R 15,jan shum te mira te prodhuara 2012,bandashet nuk e di ces vetur i perkasin jan me 5 shrafa, shiten me ose pa to,gomat me bandash 100 eu pa bandash 80 eu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim