Gomat e dimrit me fellne

Shitet nga: LUAN 26 Sht 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes. Gomat e dimrit thujse te reja te ardhura nga austria se bashku me fellne te mersedesit me numer 205 , 55 , 16 qmimi 50€ per cop 200€ 4-tat qmimi i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim