Gomat e dimrit michelin per gjyp 225/70/R16

Shitet nga: ajet 03 Dhj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 225/70/R16 per gjyp jan me bandash te hekrit jan te ardhur ngaa gjermania vetem 1500 km i kom bo me to!
Sasia e tyre eshte 4 copa
Cimi 800 euro komplet me bandash

Kontakt 044421768...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim