Gomat e dimrit shum te mira

Shitet nga: Bytyqi 06 Mar 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma te dimrit te perdorura vetem ni jav,jan te ardhura prej gjermanis.
Perimetri 205.55.R16
Jan te reja viti i prodhimit 2014
Bajn per wv edhe per shum automjete tjera.
Qmimi 95€
Jan firm MAXTREK
Nr.044129255
049 424 028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim