Gomat e dimrit

Shitet nga: Goma 09 Nën 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e dimrit 225/55 R16 gomat jon te reja I kom ble mej përdor për veturën time Mercedes 270 e klasë por pasi qe e shita veturën me mbeten, gomat çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim