Gomat e dimrit

Shitet nga: Goma 18 Jan 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat e dimrit
Debica 195/65R15
Na kotaktoni ne nr 044284601
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim