Gomat e perdorura por në gjendje të mirë

Shitet nga: Sami 30 Mar 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat në foto janë tëdhënat e tyre dhe çmimi,
Tel info;
044 665 000 - viber
049 876 477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim