Gomat e reja per XHIPA M+S 235/70 R16 good year

Shitet nga: lb 13 Dhj 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR   370 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane perdore vetem dy muaj e gjysem gjate dimrit te kaluar. Pra jane te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim