Gomat e veres 195 65 15

Shitet nga: jetmir 28 Mar 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 gomat te veres 195 65 15 te hargjura 25% te firmes NOKIAN te ardhura prej zvicrre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim