Gomat e veres 225/40/18

Shitet nga: Bislimi 24 Shk 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat e veres 225/40/18 per ma shum mund te kontaktoni ne nr e tel 044-378-086 ose ne viber +37745533346
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim