Gomat e veres per peugeot + fellne

Shitet nga: Selatin 16 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e veres 16she per peugeot bashke me fellne

tel: 044 136 506

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim