Gomat komplet me bandash dhe rotkapne

Shitet nga: Goma 10 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimrit M+S komplet me bandash rotkapne te golfit 4 me numer 195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim