Gomat me Bandazhe

Shitet nga: Bahtir 03 Jan 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat keto dimensione
195/65-15 - 4 Copa - Gjendja e homes shume e mire te Markes Michelin ( 200€ complete - shiten vetem 4 copa komplet )

195/65-15 2 Copa poashtu ne gjendje shume te mire. ( 80€ 2 copa ).

4 fellne models YLL - 15 zoll - 150€ - Peugeot

4 Bandazhe metalic per Peugeot 70€

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim