Gomat me fellne - 195*65*15 per Opel zafira

Shitet nga: Goma 22 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat per dimer 195*65*15 per Opel zafira komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim