Gomat me fellne 19"i

Shitet nga: Uke 05 Pri 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me fellne 19", cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim