Gomat ne Shitje

Shitet nga: Beli 15 Pri 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes nje pal goma ne gjendje te mire per sezon te veres.
Gomat jan te madhesis 245/45R17 gomat,jane te ardhura nga Gjermania ,gomat jane te prodhuara ne javen e 39 viti 2013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim