Gomat te veres 235 45 17

Shitet nga: arton 02 Mar 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat te veres 17 coll gomat jan shum te mira vitin e kan 2010 jan te rujtme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim