Gomat

Shitet nga: Beli 22 Pri 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes urgjent nje pale goam te veres Michellin te madhesis 245-45R 17.Gomat jane te prodhuara ne javen 39 viti 2013 te ardhura nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim