Gome Rezerv ngritse e vetures, Qelsi i rrotave

Shitet nga: Gom Rezerv 01 Dhj 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet Goma Continental Rezerv me Bandash bashk me Ngritesin e Vetures (Dizhalicen) dhe qelsin e Rrotave po thuajse te reaj, Goma esht Continental 205 55 R 16

Qmimi esht 55 euro per Komplet paisjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim