Gome per piruner

Shitet nga: afrim 25 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma e re per piruner etj per pesha te randa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim