Gomma Dimri 195-50-15

Shitet nga: Muhamet 05 Shk 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 gomma dimri 2 jan tigar viti 2015 edhe 2 tjera Sava viti 2012 jan shum te mira. +37745679379 viber..!! Gommat jan 195-50-15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim