Good Year 195/65 R15 M+S

Shitet nga: Faton 06 Dhj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat Good Year 195/65 R15 M+S per Golf 7 jane orgjinal prej prodhuesit me rotkapne jan te perdoruna shum pak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim