Good Year goma M+S 195-65-15 37/14

Shitet nga: Besim 04 Jan 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat M+S 195 65 15 te prodhuara me javen e 37 te vitit 2014 me bandasha per vw( golf v passat caddy tauran) dhe audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim