Guma & Bandazhe

Shitet nga: xxxxx 20 Mar 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes guma dhe fellne per :
Audi A3 - Fellne 17
Golf 5-6-7 - Fellne 17 ( High Line )

Kontakti 049/403-703
044/182-234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim