Guma 14-she

Shitet nga: Xhevat 03 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat e veres 14tshe thuajse te reja jan te perdorura vetem nje ver
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim