Guma 205/55/16 -03

Shitet nga: shaban 14 Shk 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shess gumat 205/55./16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim