Guma 245/ 65-R17 per gjypa 4x4

Shitet nga: Menda 07 Mar 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gumat jon fort mira bojn per ML jan 4 copa bojn edhe per gjipa tjer 4x4 ijep me qmim shum volitshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim