Guma 245/35/18

Shitet nga: guma 14 Mar 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 245/35/18 veq te veres jon te ardhura nga zvicra jon te firmes Mishellin 250 4 copa komplet ndrrim i mundshem me iphone 5 , 4s 64 gb mund te kontaktoni edhe me viber +377 45 607 183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim