Guma Michelin 205/55/16 Ver

Shitet nga: valmir 18 Pri 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Guma Michelin 205/55/16 Per Ver
Te Posardhura Nga Gjermonia
Gomat Bejn Per GJo lloj Te Veturave
Viber +37745612660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim