Guma Michellin Alpin

Shitet nga: Doni 05 Nën 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma Lichelin Alpin te dimrit 205 50 16
Jan shum te mira 4 jan te njejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim