Guma R18

Shitet nga: Zimi 05 Nën 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's Gumat 18,225/35 -4- copa Qmimi 90 euro Gumat jan te mira shum janë te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim