Guma me bandash golf 4

Shitet nga: Agron selimi 19 Sht 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 guma me gjith bandash per golf 4 15 gati te reja jan pak te perdorne qmimi 130 te dimrit jan per info ne tel 045582376
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim