Guma me bandash per golf 4

Shitet nga: Rexhep 10 Nën 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat me bandasha me gjith kapaka gumat jan thujse te reja Debica 195.65.15 as 2000 kilometra si kan t kalume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim