Guma michelin

Shitet nga: Liridon 23 Tet 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma michelin te dimrit jan shum te mira 4 copa te njejta 205/50 R 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim