Guma t dimrit 225/55/r16

Shitet nga: visar 17 Dhj 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma t dimrit t mira jon dunlop qmimi shum i lir 100 euro 4 guma 16she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim