Guma te dimrit golf 5-6

Shitet nga: Anton 04 Dhj 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat e dimrit me bandasha te hekrit jan te ardhura nga gjermania jan te mira mund ti shihni edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim