Guma

Shitet nga: ... 26 Qer 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat tardhura prej zvicrres gumat jan t'dimrit 205/50 R17 4copa tnjejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim