Guma

Shitet nga: Liridon 16 Tet 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat Michelin te dimrit jan shum te mira profili 205/50-16she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim