Guma

Shitet nga: Doni 29 Tet 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma Michelin Alpin te dimrit 205 50 16 she jan shum te mira jan 4 copa te njejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim