Gumat 275/40zr20

Shitet nga: Tr 18 Mar 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 gumat e veres shum pak te perdorura per veturat bmw , audi , x5 etje
275,40ZR20
Qmimi 255 euro te 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim