Gumat 275/45r20

Shitet nga: guma 09 Shk 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 cop guma me dimension 275/45r20 kumho jam shume te mira
per me shume info kontakti 044104545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim