Gumat continental 195/55/R16

Shitet nga: bujar 01 Nën 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 3 guma continental . Gumat jon per vere . 195/55/R16. Cmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim