Gumat i shes ose i ndrroj

Shitet nga: Bujari 24 Tet 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 guma me bandasha te firmes meshillink mkan ardh prej zvicrre jan shum te rujtne bandashat jan të Reno llaguna gumat jan 215 60 16. Me pare i shes 150 euro baj edhe ndrrim me fellne 16 me guma te veres me 5 shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim