Gumat me fellne 17Coll

Shitet nga: Arsim 10 Nën 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes guamt me fellne 235 45 17 gomat dy jan me te dobta dy me mira mund te kontaktoni edhe ne viber +37744989375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim